ApiFilm

2011 yılında başlangıç olarak sadece Facebook sayfamızda paylaşımlar yapıyorduk. Dijital yayın platformlarının olmadığı o zamanlarda sinema, TV ve diğer internet ortamlarında bulunan yerli ve yabancı sinema, film ve dizi önerilerimizi 2013 yılında kendi internet sitemizde de paylaşmaya başladık.

2013-2015 yılları arasında Facebook sayfamızda artık binlerce takipçiye ulaşmıştık. Hem sosyal medya hem de internet sitemiz sayesinde ApiFilm popülerliğini arttırdı ve bir çok yerde olumlu yorumlar almaya başladı.

2020 yılı itibari ile değişen ve gelişen teknolojiler sayesinde artık dijital yayın platformları ciddi anlamda gelişti. Bu rekabetle sektör ciddi bir değişim geçirmiş oldu. Bizlerde bu değişimle birlikte sitemizi ve paylaşma politikamızı güncelledik.

Sizlere yabancı Netflix, Amazon Prime, AppleTV, Disney+, yerli BluTV, PuhuTV gibi bir çok dijital platformlarda veya internet ortamlarında yayınlanan popüler ve en yeni içerikleri, konu özetlerini ve resmi fragmanlarını tüm bu platformları yakından takip ederek sizlere zamanında ulaştırmak için paylaşıyoruz.

Bu paylaşımları kaçırmamak veya zamanında ulaşmak için sık kullandığınız sosyal medya hesaplarımızdan veya sitemizden bizleri takip edebilirsiniz. Tüm film ve dizi sevenlere iyi seyirler dileriz.

Facebook/apifilmtr  Twitter/apifilmtr  Instagram/apifilmtr

#apifilm #film #dizi #belgesel #fragman

 

ApiFilm - Film ve Dizi Rehberi